Specjalista ds. Produktu - branża rolnicza

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Poznań
4-13-51198
Wynagrodzenie: 6000 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Główne zadania:
- Prowadzenie asortymentu oraz wdrażanie nowych produktów
- Bieżące utrzymywanie kontaktów z dostawcami
- Koordynowanie zamówień
- Pozyskiwanie nowych dostawców - prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, także bezpośredni kontakt
- Udział w tworzeniu strategii sprzedaży i polityki cenowej firmy
- Udział w targach zagranicznych, wizyty u dostawców w Polsce i innych krajach (Chiny, Indie)
* Przewidziany jest okres wdrożenia w nowe obowiązki oraz w razie potrzeby – do przyuczenia

Wymagania:
Poszukujemy osoby, która:
- Zna branżę rolniczą
- Ma lub miała styczność z maszynami rolniczymi - potrafi je obsługiwać, zna części
- Z łatwością nawiązuje kontakty i dobrze się w tym odnajduje
- Zna język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację - min. B1
- Chce się uczyć i rozwijać w branży maszyn rolniczych
- Nie boi się nowych wyzwań
- Jest otwarta na odbywanie podróży służbowych w kraju i na świecie (m.in. Chiny, Indie)

Korzyści:
Stanowisko to jest idealne dla osób, które:
- Cenią pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, u znanego i rozpoznawalnego Pracodawcy
- Dobrze czują się na samodzielnym stanowisku
- Chcą realizować różnorodne zadania, poznawać ciekawych ludzi oraz nowe miejsca
- Doceniają atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
- Lubią pracować z profesjonalistami
- Cenią miłą, swobodna atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
- Chcą się rozwijać
- Cenią stabilność zatrudnienia (umowa o pracę, ubezpieczenie na życie)