Specjalista ds. Produktów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest grupa kapitałowa zbudowana przez doświadczone osoby z branży finansowej. W ramach obecnych usług oferuje swoim klientom profesjonalne wsparcie w uzyskaniu należnej kwoty odszkodowania – od ubezpieczycieli i od linii lotniczych. Firma jest na etapie intensywnego rozwoju, w związku z czym zakres oferowanych usług będzie stale rozszerzany. Instytucję tworzy zespół ekspertów i osób z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu nowoczesnych rozwiązań dla klientów oraz doświadczonych prawników, stanowiących gwarancję skuteczności i jakości obsługi.

Aktualnie poszukujemy osób do objęcia stanowiska:

Specjalista ds. ProduktówMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie przy definiowaniu produktów i usług,
  • Definiowanie procesów i procedur obsługi,
  • Monitorowanie i optymalizacja doświadczenia klienta w trakcie korzystania z produktów i usług,
  • Definiowanie wymagań biznesowych dla produktów i usług,
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych,
  • Monitorowanie rynku i ofert konkurencji,
  • Monitorowanie trendów w rozwoju zbliżonych produktów i usług na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • Identyfikacja zmian do oferowanych produktów i usług.

Wymagania:

  • Znajomość rynku produktów i usług finansowych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność w tworzeniu rozwiązań,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i pracy w grupie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • Obsługa programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Powerpoint),
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • Unikalną możliwość wzięcia w udziału w kreowaniu nowego przedsięwzięcia;
  • Unikalne produkty i usługi;
  • Innowacyjne podejście do obsługi klientów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przejrzyste zasady i jasno określone możliwości awansu i kariery.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.