Specjalista ds.Produktów Medycznych Łódź/Skierniewice

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1121513

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, niezależnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Produktów Medycznych.

Zakres obowiązków:
• merytorycznie promowanie produktów firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym
• bycie odpowiedzialnym za współpracę z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistami

Oczekiwania wobec kandydatów:
• systematycznego rozwijania swoich umiejętności na stanowisku i podnoszenie kompetencji
• pracy zadaniowo
• wykształcenia wyższego o kierunku medycznym lub pokrewnym
• ambitny w wykonywaniu powierzonych zadań
• zmotywowany i kreatywny
• samodzielny, a jednocześnie nastawiony na współpracę
• posiadacz prawa jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu: wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wyników
• wysokiej klasy szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
• ubezpieczenie na życie
• prywatna opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland