Specjalista ds. Produkcji

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ProdukcjiMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych od klienta
  • Aktualizacja czasów technologicznych i norm produkcyjnych
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i procesowych
  • Współudział nad wykonawstwem prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja procesów produkcji
  • Monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian
  • Opracowywanie raportów, sprawozdań, analiz i kalkulacji na potrzeby działu

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Kreatywność w podejściu do rozwiązań technologii produkcji
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę u producenta o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.