Specjalista ds. procesów księgowych z j. niemieckim

Arvato Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy osób ze znajomością j. niemieckiego (poziom B2/ C1) zainteresowanych pracą przy projektach księgowych (back office).

Zadania

  • Weryfikacja poprawności danych/ dokumentów księgowych w j. niemieckim
  • Księgowanie płatności, rozwiązywanie niezgodności księgowych
  • Przygotowanie informacji o stanie konta i alokacji płatności
  • Kontrola poprawności alokacji wpłaty, wypłata nadpłat
  • Przygotowywanie danych dot. należności klientów
  • Kontakt mailowy z klientem w j. niemieckim
  • Przygotowywanie danych do raportów

Co zyskujesz?

  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia z j. niemieckiego w miejscu pracy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/ finansów bądź zainteresowanie tematyką księgową będzie dodatkowym atutem
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.