Specjalista ds. Procesów Kontrolnych w Departamencie Rachunkowości

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny w szczególności za:

  • Opracowywanie procesów kontrolnych poprawiających jakość danych w systemach księgowych;
  • Bieżącą kontrolę księgowań na kontach księgi głównej i ksiąg pomocniczych ;
  • Kontrolę księgowań dokonywanych w korektach miesiąca i roku;
  • Wyjaśnianie zidentyfikowanych odchyleń;
  • Przeprowadzanie niezależnych kontroli funkcjonalnych związanych z księgą główną i księgami pomocniczymi;
  • Weryfikowanie transferów międzysystemowych i zgodności pomiędzy księgami pomocniczymi a księgą główną;
  • Nadzór nad mapą ryzyka dla Departamentu Rachunkowości i jej bieżącą aktualizacją;
  • Nadzór na bieżącą realizacją testów kontroli zgodnie z przyjętym planem testów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: ekonomiczne, finansowe;
  • Minimum 3 letniego doświadczenia pracy w bankowości, najlepiej w działach rachunkowych lub controllingu;
  • Mile widziane doświadczenie w firmach audytorskich;
  • Praktycznej wiedzy z zakresu MSR/MSSF;
  • Znajomości bankowych systemów transakcyjno- księgowych (mile widziana znajomość systemu Def3000);
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności MS Excel i/lub MS Access);
  • Mile widziana znajomość SQL.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • Wspaniałą atmosferę pracy;
  • Środowisko pracy cechujące się doskonałą atmosferą.

Wymagania

z dopiskiem:

IP/DOR/SK/07/19/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Internet / e-commerce