Specjalista ds. procesów HR z językiem holenderskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowo-bankowej, poszukujemy Specjalisty ds. procesów HR z językiem holenderskim.

Specjalista ds. procesów HR z językiem holenderskimMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Koordynowanie i realizacja bieżących spraw administracyjnych,
  • Wdrażanie i nadzorowanie programów ukierunkowanych na wzmacnianie motywacji pracowników, atmosfery oraz integracji w zespole,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania od menedżerów i pracowników,
  • Tworzenie i rozwijanie treści na portalu pracowniczym,
  • Aktywne uczestnictwo w inicjatywach mających na celu usprawnienie procesów komunikacji oraz obsługi pracowników w firmie,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie pracy w środowisku korporacyjnym (mile wdziane w obszarze HR),
  • Znajomość narzędzi i procesów wykorzystywanych w obszarze HR,
  • Silnie rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
  • Gotowość do nauki i współpracy,
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom C1),
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej,
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.