Specjalista ds. procesów B2B i B2C

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami firmy obsługa Klienta poprzez Live-Chat, Email i telefon
  • Ciągły kontakt z partnerami biznesowymi w celu rozwiązania napotkanych problemów
  • Obsługa zamówień, płatności i zwrotów
  • Obsługa paneli administracyjnych sklepów online

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Płaska struktura organizacyjna (nie jesteśmy korporacją)
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, napoje)
  • Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację z klientem niemieckojęzycznym (poziom C1)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji społecznych i nienagannej kultury osobistej,
  • Praca w godzinach 8-16 oraz 10-18 (maks. 2 x w tygodniu)

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS oraz online Chat (userlike, LiveChat)

Prosimy o przesyłanie CV  w języku polskim i niemieckim

Prezentacja firmy

Nasza marka apo.com to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, multisport
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Administracja biurowa