Specjalista ds. procesów administracyjnych z językiem angielskim

Katowice, śląskie

PwC Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zespół podatkowy (Tax) w Katowicach (Service Delivery Center) świadczy kompleksowe usługi dla klientów zlokalizowanych w 13 krajach europejskich. Zakres świadczonych zleceń obejmuje zarówno rozliczenia podatkowe (podatki osobiste PIT, podatki korporacyjne CIT/VAT) jak i szereg zadań okołopodatkowych takich jak: koordynacja i nadzór procesu doradztwa podatkowego dla międzynarodowych delegacji pracowniczych, wycena usług podatkowych czy tzw. transfer pricing (ceny transferowe). Zespół podatkowy cechuje się bardzo dużą dynamiką rozwoju.

Wymagania

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie zamówieniami na usługi dla osób wyjeżdżających w zagraniczne delegacje,
  • Pisanie krótkich alertów dotyczących aktualnych zmian w prawie imigracyjnym na terenie danego kraju,
  • Wypełnianie formalności imigracyjnych na stronach rządowych w imieniu delegata,
  • Przygotowanie procesów administracyjno – logistycznych,
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • Ścisłą współpracę z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,
  • Raportowanie z użyciem MS Excel,
  • Obsługa procesu fakturowania usług,
  • Prowadzenie komunikacji z siecią PwC.

Oczekiwany profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2/C1),
  • Znajomość MS Excel mile widziana,
  • Otwartość na regularny pośredni i bezpośredni kontakt z klientem,
  • Entuzjastyczne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w trybie multitasking,
  • Otwartość na pracę w zespole.

Wiedza lub doświadczenie w pracy w obszarze finansów/podatków nie są wymagane, ale mile widziane.

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
Pakiet kompleksowych szkoleń „na start”
Nagroda finansowa uzależniona od wyników pracy
Elastyczne godziny pracy – uzależnione od projektów
Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników (Buddy Program)
Kompleksowa opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
Pakiet Multisport
Możliwość zgłaszania inicjatyw sportowych
Niezwykle przyjazne otoczenie pracy oraz kultura wzajemnego wsparcia Inicjatywy społeczne/ wolontariat (CSR)Chęć do pracy zespołowej oraz wsparcia ze strony doświadczonych coachów.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na... rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków (Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). PwC Service Delivery Center to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 2000 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.
Nagradzany pracodawca

CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2018
Gazele Biznesu 2017

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NAS?
Różnorodne możliwości rozwoju.

Pracodawca wspierający rozwój umiejętności technicznych, miękkich oraz liderskich. Oferuje udział w wielowymiarowych projektach oraz globalnych procesach jednocześnie dając możliwość na awans zawodowy czy zmianę obszaru pracy i zadań poprzez wewnętrzne rekrutacje.

Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Firma dbająca o dobre relacje pomiędzy pracownikami, a także o komfortowe warunki pracy.

Kultura ciągłego doskonalenia.

Organizacja ceniąca innowacyjne i nietuzinkowe podejście, dająca pracownikom realny wpływ na wdrażanie własnych pomysłów.

Pewne miejsce pracy

PwC Service Delivery Center to jeden z największych pracodawców w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Tworzymy stabilne miejsca pracy.

PwC Service Delivery Center poszukuje
- Studentów i absolwentów różnorodnych specjalizacji i kierunków studiów
- Pracowników doświadczonych w obszarze m.in finansów lub podatków
- Osób zainteresowanych dalszym rozwojem osobistym z pasją do języków obcych
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat