Opis stanowiska pracy

ENSIS Kancelaria Prawna Cioczek & Szajdziński Spółka jawna - działamy na rynku od 2012 r. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, e-commerce, pomocy prawnej dla startupów, ochronie danych osobowych, a także obsłudze, tworzeniu oraz przekształceniach spółek prawa handlowego. Mamy bardzo bogate doświadczenie w sporach przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz w postępowaniach prowadzonych przez UOKiK. Przeprowadziliśmy kilkaset wdrożeń procedur związanych z ochroną danych osobowych i GIODO. Jesteśmy pomysłodawcami oraz autorami pierwszego w Polsce poradnika prawnego dla e-sprzedawców „Prawo w e-biznesie. Wszystko co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie” (wyd. Helion/Onepress), a także współautorami bestsellerowej „Biblii e-biznesu 2” (wyd. Helion/Onepress).

Zajmujemy się wyłącznie obsługą przedsiębiorstw.

Aktualnie w ramach poszerzania naszego zespołu, poszukujemy absolwentów kierunku prawo lub aplikantów radcowskich I lub II roku na stanowisko:

Specjalisty ds. prawnych

Jeśli jesteś osobą kreatywną i nastawioną na rozwój i samodoskonalenie. Chcesz pracować w zespole młodych prawników specjalizujących się w prawie nowych technologii, e-commerce oraz ochronie danych osobowych (w tym RODO). Interesuje Cię pomoc prawna start-upom i spółkom technologicznym, chcesz współtworzyć zaplecze prawne dla projektów internetowych, aplikacji mobilnych, platform i serwisów. Chcesz prowadzić szkolenia z prawa oraz ochrony danych osobowych w całej Polsce. Posiadasz prawo jazdy kat. B. Dołącz do nas!

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • tworzeniem umów, regulaminów oraz opinii prawnych i innych dokumentów.
  • Tworzeniem pism procesowych oraz udziałem w rozprawach (dot. aplikantów).
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa oraz ochrony danych osobowych - RODO w całym kraju.
  • Tworzeniem procedur związanych z ochroną danych osobowych zgodnych z RODO.
  • Bieżącą obsługą Klientów Kancelarii i bezpośrednim kontaktem z nimi.
  • Komunikacją z organami administracji publicznej, sądami oraz komornikami.
  • Bieżącą obsługą korespondencji oraz archiwizacją dokumentacji.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • umowę na okres próbny (3 m-ce), a po okresie próbnym, według Twojej woli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub umowę o współpracę.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy.
  • Zdobycie cennego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw z sektora nowych technologii i e-commerce i ochrony danych osobowych.
  • Stały rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji w najszybciej rozwijającej się branży prawa.
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + listu motywacyjnego) za pomocą opcji "Aplikuj".

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662,.)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy na rynku od 2012 roku pomagając naszym Klientom w dziedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Internet / e-commerce, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta