Specjalista ds. Prawnych

Hays Poland

Małopolskie, małopolskie

Hays Poland

Małopolskie
Małopolskie
NR REF.: 1163747

Lokalizacja Firmy: Andrychów.
Praca w trybie hybrydowym.

Obowiązki:

  • opiniowanie wzorów umów/aneksów poleceń zmiany, sprawdzanie pod kątem ewentualnych ryzyk, wnoszenie uwag),
  • tworzenie i aktualizacja dokumentów i procedur wewnętrznych, jak również informacji prawnych,
  • research prawny, analiza i rozwiązywanie kwestii prawnych związanych z działalnością spółki,
  • negocjowanie umów,
  • wsparcie prawne dla Zarządu,
  • wsparcie działu finansowego przy rozliczaniu dotacji UE,
  • aktywny udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współpraca z kancelariami zewnętrznymi oraz kontakty z sądami, urzędami, organami ochrony prawnej.

  Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • biegła znajomość przepisów prawa i ich interpretacji w szczególności prawa gospodarczego i handlowego,
  • doświadczenie przy projektach dofinansowanych ze środków unijnych oraz znajomość przepisów z tym związanych,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, pełną wyzwań i w zmiennym otoczeniu
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe i system premiowy,
  • otwartość i indywidualne podejście w zakresie rozwoju zawodowego,
  • wysoką samodzielność w zakresie swojej pracy,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, w tym współpracy z doświadczonymi prawnikami przy rozwiązywaniu interesujących zagadnień prawnych z różnorodnych dziedzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland