Specjalista ds. prawno – administracyjnych i zamówień publicznych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko

specjalista ds. prawno – administracyjnych i zamówień publicznych

zakres obowiązków:

  1. znajomość z obowiązujących aktów normatywnych,
  2. monitoring obowiązujących przepisów dotyczących działalności PMAB i informowanie przełożonych o zmianach w tym zakresie,
  3. udzielanie informacji w zakresie obowiązujących przepisów,
  4. wykonanie analiz prawnych,
  5. monitoring kwestii prawnych wynikających ze współpracy PMAB z podmiotami zewnętrznymi,
  6. informowanie przełożonych o zagrożeniach i konsekwencjach wynikających z przyjmowanych rozwiązań prawnych,
  7. weryfikację korespondencji pod względem formalno-prawnym,
  8. weryfikację i zatwierdzanie projektów zapytań ofertowych,
  9. przygotowanie i weryfikację projektów umów,
  10. zatwierdzanie umów poprzez złożenie podpisu na ostatniej stronie umowy,
  11. przeprowadzanie postępowania w sprawie udzielania zamówień publicznych oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji,
  12. umieszczanie dokumentów objętych procedurą zamówienia publicznego w miejscach, formie i terminie zgodnie obowiązującymi przepisami,
  13. uczestniczenie w komisjach przetargowych i pełnienie w nich funkcji sekretarza,
  14. przechowywanie oraz ewidencjonowanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonych postępowań z zakresu zamówień publicznych w uzgodnieniu ze specjalistą ds. zamówień publicznych,
  15. współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi PMAB,
  16. udział w szkoleniach i konferencjach,
  17. wykonywanie innych poleceń przełożonych dotyczących funkcjonowania PMAB.

wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie: wyższe prawnicze,
  • Doświadczenie: z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego
  • Biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)
  • Prawo jazdy kat. B

Termin i miejsce składania ofert od 26 marca 2018 r. do skutecznego zakończenia naboru

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., t.j. Dz.U. z 2016 r., Poz.922, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "APLIKUJ".

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami):

1) administratorem danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu;

2) dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko asystent muzealny

3) Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;

4) Podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa (art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U.z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja