Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:
1. pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z przyjmowaniem do pracy i zwalnianiem pracowników, prowadzenie akt osobowych pracowników i doktorantów,
2. sporządzanie umów cywilno-prawnych dot. realizowanych w Instytucie projektów,
3. współpraca z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w zakresie ubezpieczeń społecznych i emerytur pracowników,
4. współpraca z Działem Księgowości w zakresie rozliczania wynagrodzeń,
5. wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
6. kontrola urlopów pracowników, prowadzenie list obecności,
7. wykonywanie obowiązków dot. Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
8. organizowanie badań profilaktycznych dla pracowników Instytutu, współdziałanie z inspektorem bhp w celu zapewnienia właściwych warunków pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie,
• możliwości realizacji ambitnych i różnorodnych zadań i rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia pracy,
• świadczenia dodatkowe („wczasy pod gruszą”).

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
• minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku w administracji,
• sumienności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania,
• mile widziane: doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku, praktyczna znajomość prawa pracy, znajomość specyfiki instytucji naukowych.

Dokumenty proszę przesyłać do 14 października 2018 roku.

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja