Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Specjalista ds. pracowniczych, język angielski, k/m

Warszawa, mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

Wykształcenie: wyższe, kierunek/specjalność: prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, trzy lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji kadrowej w firmie zatrudniającej powyżej 100 osóg, umiejętności: znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, ustawy o ochronie danych osobowych, znajomość systemu informatycznego obsługi kadrowej, np. Symfonia Kadry i Płace, dobra znajomość systemów informatycznych: Płatnik, PUE, POL-on, znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym, w szczególności MS Excel, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (na poziomie co najmniej B2), dokładność, systematyczność, dobra organizacja pracy, orientacja na realizację celów z naciskiem na jakość i terminowość, obowiązki: prowadzenie spraw kadrowych instytutu, kompleksowa obsługa kadrowa pracowników, stażystów i praktykantów, prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami, realizacja zmian warunków pracy i płacy, sporządzanie aneksów, aktualizowanie danych, sporządzenie i weryfikowanie dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników, obsługa programu Pol-on, Płatnik, PUE, współpraca z instytucjami ubezpieczeniowymi, dostawcami usług medycznych i sportowych, ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia, szkolenia, delegacje krajowe, inne), przygotowywanie sprawozdań dla podmiotów zewnętrznych (GUS, PAN), obsługa administracyjna w zakresie przyznawania stopni naukowych i tytułu naukowego, przygotowywanie raportów i analiz dla Dyrekcji, współpraca z działem finansowo-księgowym, praca jednozmianowa, w godzinach 8-16. Zgłoszenie: e-mail.

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources