BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.
POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Pracowniczych i Wynagrodzeń

Miejsce pracy: Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z rozpoczęciem, przeszeregowaniem i ustaniem stosunku pracy.
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie do ZUS dokumentów: zgłoszeniowych pracowników i członków ich rodzin (ZUA, ZCNA) ora dokumentów wyrejestrowujących (ZWUA), a także dokumentów rozliczeniowych (DRA, RCA, RZA, RSA, RPA).
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w systemie TETA HR.
  • Naliczanie wynagrodzeń w systemie TETA HR.
  • Kontrola prowadzenia ewidencji czasu pracy, a w szczególności absencji.
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych.
  • Obsługa programu PPK.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość przepisów prawa pracy.
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Miłą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.:

  • Bakoma Sp. z o.o.
  • POLSKIE MŁYNY S.A.
  • BIOAGRA S.A.
  • BIOAGRA-OIL S.A.
  • Komagra Sp. z o.o.
Czym się zajmujemy

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.

Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

DOŁĄCZ DO NAS!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy