Specjalista ds. pracowniczych HR

Derksen Polska Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• Prowadzenie i archiwizowanie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi procedurami;

• Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kompletowanie dokumentacji nowo zatrudnionych pracowników;

• Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczanie czasu pracy i podróży służbowych;

• Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, zaświadczeń o zatrudnieniu;

• Obsługa system kadrowo-płacowego SYMFONIA,

• Sporządzanie list płac, deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS

• Sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych

Oferujemy:
• Umowę o pracę oraz gwarancję stabilnego rozwoju zawodowego

• Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem + zajęcia z j. angielskiego

• Pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia zdrowotne, ZFŚS)

• Solidne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wiedzy

• Przyjazną atmosferę

Wymagania

• Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;

• Wykształcenia minimum średniego;

• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, Pakietu Office;

• Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę;

• Znajomości przepisów prawa pracy;

• Znajomości języka angielskiego (min. B1);

• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja