Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Prowadzenie strony internetowej projektu, w tym newslettera;
• Prowadzenie mediów społecznościowych projektu;
• Projektowanie i przygotowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych (flyers, brochures, posters, booklets) o projekcie;
• Planowanie działań z zakresu media relations;
• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, władzami lokalnymi, jednostkami naukowymi i uniwersytetami;
• Organizacja wydarzeń popularnonaukowych w ramach projektu;
• Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących działań związanych z promocją projektu i popularyzacją nauki;
• Realizacja innych zadań związanych z raportowaniem w ramach projektu (WP7 Promotion and dissemination

Dokumenty należy wysyłać w języku angielskim w formie elektronicznej.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim.

Wymagania

WYMAGANIA
- wykształcenie średnie lub wyższe
- udokumentowane doświadczenie w zakresie PR
- biegła znajomość j. angielskiego
- umiejętność łatwego pisania
- biegła znajomość pakietu MS Office
- umiejętność obsługi programów graficznych
- umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
- doświadczenie w kontaktach z mediami
- kreatywność
- komunikatywność
- łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
31.08.2024
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 760PLN - 2 760PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Inne