Specjalista ds. PR i event marketingu

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KIM Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. PR i event marketingu
Rodzaj pracy: pełen etat
Rodzaj umowy: forma zatrudnienia do ustalenia

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie komunikatów prasowych, treści materiałów informacyjno-promocyjnych przeznaczonych do prasy, ulotek, itp.
  • prowadzenie komunikacji w kanałach social media
  • wprowadzenie oraz prowadzenie newslettera
  • organizacja eventów: poczynając od koncepcji, po realizację, w tym pozyskiwanie sponsorów przedsięwzięcia
  • pozyskiwanie klientów (kontrahentów) na powierzchnie reklamowe należące do firmy KIM Sp. z o.o., w tym zapewnienie ciągłości ekspozycji
  • przygotowywanie i współtworzenie umów oraz konkursów pod kątem marketingowym
  • przygotowywanie, zamawianie i dystrybucja materiałów informacyjno-promocyjnych
  • współpraca z firmami poligraficznymi, reklamowymi, graficznymi, itd.
  • współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta

Wymagania

  • doświadczenie w realizacji ww. zadań
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (humanistyczne, marketingowe lub PR)
  • kreatywność oraz komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność przygotowywania i redagowania tekstów promocyjnych (w tym znajomość zasad pisowni i ortografii)
  • kreatywność

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny
  • kopia świadectwa ukończonej szkoły. Przedmiotowy dokument będzie wymagany na końcowym etapie rekrutacji.

Oferujemy:

  • stałą pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dokształcania i rozwoju
  • współfinansowanie pakietu medycznego MEDICOVER i karty benefit

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media