Opis stanowiska pracy

Lemon Sky będący częścią J. Walter Thompson Group Poland poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. PPC.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i optymalizowanie kampanii SEM
  • Analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami na rzecz dużych i rozpoznawalnych marek
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole doświadczonych ekspertów z różnych obszarów marketingu i reklamy
  • Dostęp do wielu profesjonalnych narzędzi, baz danych i raportów z całego świata
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords i/lub Facebook Ads
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Google Analytics, Google AdWords oraz Edytora Google Adwords
  • Umiejętność w planowaniu strategii i budżetów na rzecz kampanii PPC
  • Umiejętność prezentacji i wizualizowania danych
  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML i CSS
  • Umiejętność korzystania z systemów CMS (WordPress, Joomla)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikaty: Google AdWords, Google Analytics
  • Doświadczenie w pracy z projektami e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość zagadnień z zakresu SEO

Prezentacja firmy

W naszej komórce Lemon Sky pracuje zespół internetowych ninja, którzy wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja