Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: praca w pożywkarni, pomieszczenie klimatyzowane , przygotowywanie pożywek na bazie agaru do produkcji roślinnej.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe agrobiotechnologia lub chemia, znajomość kultur roślinnych in vitro, zdolności organizacyjne , umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność w wykonywanych czynnościach, stosowanie się do wyznaczonych procedur, obsługa komputera, znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy: prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściowy dla ogrodników , działalność firmy o zasięgu światowym

Informacje dodatkowe:

Praca w Łochowie k/Bydgoszczy

Pełen etat, liczba wakatów 2, mile widziane kilkuletnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej, wykształcenie minimum średnie zawodowe lub wyższe kierunkowe , wynagrodzenie powyżej 2100 zł netto / miesiąc,

dodatki i premie: premia sezonowa, paczki świąteczne, bogaty fundusz socjalny (dofinansowanie do rekreacji – siłownia, basen, do wypoczynku dzieci , własny ośrodek wypoczynkowy)

Prezentacja firmy

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Rolnictwo