Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników kontraktowych

Multicargo Sp. z o.o.

80-360 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• pozyskiwanie przewoźników korzystając z metody telemarketingu wychodzącego oraz marketingu bezpośredniego,
• realizacja ustalonej polityki współpracy z przewoźnikami,
• budowanie trwałych relacji z przewoźnikami kontraktowymi,
• raportowanie realizowanych zadań,
• stałe monitorowanie rynku usług spedycji drogowej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę),
• ciekawą pracę pracę w młodym zespole,
• konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet medyczny,
• nowoczesne narzędzia pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagamy:

• Doświadczenia w pracy jako telemarketer lub w centrum telefonicznej obsługi klienta
• umiejętności analityczne,
• otwartość, komunikatywność i kreatywność,
• systematyczność i konsekwencja w działaniu,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego lub kierowcy zawodowego.

Prezentacja firmy

MultiCargo oferuje swoim Partnerom kompleksowe rozwiązania logist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców