Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości Gruntowych

Filip Koczorowski Kancelaria Urbanistyczna

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do grupy specjalistów z dziedziny nieruchomości.

KOCZOROWSKI Kancelaria Urbanistyczna & Nieruchomości to miejsce skupiające zaprzyjaźnione ze sobą osoby zajmujące się tematyką nieruchomości. Współpracujemy, dzielimy się doświadczeniem i wspieramy.

Szukamy osoby:

  • swobodnie nawiązującej kontakty i utrzymującej dobre relacje z klientami,
  • pewnie czującej się w temacie nieruchomości gruntowych lub osoby mającej chęć stać się specjalistą z tej dziedziny,
  • samodzielnej, z inicjatywą,
  • zmotoryzowanej.

Co możemy zaoferować:

  • kilka możliwych wariantów zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy – dla nas ważny jest efekt,
  • wsparcie merytoryczne ze strony pośrednika w obrocie nieruchomości, urbanisty i architekta,
  • ciekawe miejsce pracy i swobodną atmosferę,
  • telefon, komputer.

Informacje o firmie uzyskasz na stronach:

www.kancelariaurbanistyczna.pl

www.terentester.pl

www.grupaspace.pl

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KOCZOROWSKI Kancelaria Urbanistyczna z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Zespół kancelarii urbanistycznej KOCZOROWSKI jest partnerem w kre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse