Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów - Junior Talent Researcher

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

McKinsey & Company is one of the world’s premier management consulting firms. In our new support model some support services are provided by our colleagues in our globally operating Shared Service Centers. One such location is Poznań, established in 2011, with over 700 employees, providing services in the fields of Assistant Support, Finance, Human Resources and Business Presentations to McKinsey colleagues in the EMEA region.

Nasz zespół EP Talent Research dynamicznie sie rozwija!

Jako Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów dołączysz do globalnego zespołu Experienced Professional (EP) Recruiting zlokalizowanego w Poznaniu. W tej roli będziesz miał/-a możliwość współpracy z Managerami oraz Rekruterami z McKinsey & Company oraz samodzielnego prowadzenia projektów dotyczących poszukiwań kandydatów na całym obszarze regionu EMEA.

W tej roli będziesz miał/-a okazję:

  • wyszukiwać kandydatów przy pomocy takich narzędzi jak: LinkedIn, Xing, Viadeo, Facebook oraz wewnętrzne bazy danych
  • poznać rynek pracy w obszarze EMEA i pomagać przy projektach rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie
  • dokonywać analizy rynku pracy celem identyfikacji najlepszych kandydatów
  • współpracować zdalnie z Managerami oraz Rekruterami celem tworzenia strategii pozyskiwania kandydatów
  • przygotowywać raporty i zestawienia
  • wykorzystywać swoją kreatywność celem jeszcze lepszego znalezienia i dotarcia do kandydatów
  • kontaktować się z kandydatami telefonicznie oraz mailowo w razie potrzeby

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister lub doktorat)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom C1 i wyższy)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywne podejście do trudnych zagadnień
  • zainteresowanie tematyką poszukiwania kandydatów
  • tzw. "oko do szczegółów"
  • umiejętność pracy w profesjonalnym środowisku i nastawienie na zmiany priorytetów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ścieżkę rozwoju w obszarze rekrutacji
  • ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne
  • dodatkowy bonus roczny
  • pakiet relokacyjny
  • kartę Multisport, kartę obiadową, bilety do kina i inne

Prezentacja firmy

McKinsey & Company is one of the world’s premier management consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka