Specjalista ds. pozyskiwania funduszy i optymalizacji

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko w dziale finansowym - specjalista ds. pozyskiwania funduszy i optymalizacji. Jeśli masz doświadczenie w poszukiwaniu rozwiązań dofinansowania z projektów samorządowych i unijnych, zaaplikuj!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest lider z branży budowlanej, który w dużej mierze skupia się na swoim dziale R&D i poszukiwaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Opis stanowiska

  • Analiza procesów biznesowych oraz ich optymalizacja pod kątem finansowo-podatkowym,
  • Monitoring rynku pod kątem optymalnego wykorzystania narzędzi przy realizacji projektów m.in. w zakresie optymalizacji podatkowych, finansowych i organizacyjnych (ulgi podatkowe np. B+R, robotyzacja, dotacji unijnych, dofinansowania, fundusze w ramach programów lokalnych, rządowych, itp.)
  • Dopasowanie odpowiednich narządzi możliwych do wykorzystania w organizacji
  • Wdrożenie w/w narzędzi optymalizacji projektów oraz ich realizacja, w tym:
    o przygotowywanie modeli analitycznych, prognoz, raportów,
    o zarządzanie kosztami: kontrola realizacji budżetu - podejście procesowe,
    o koordynacja realizacji projektu i rozliczania środków finansowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: prawne/podatkowe/ekonomiczne/finanse i rachunkowość/zarządzanie,
  • Znajomość zasad księgowości, dobra praktyczna znajomość przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków w oparciu o dane liczbowe,
  • Umiejętność prowadzenia projektów,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych

Oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę, podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju na nowym stanowisku i samodzielne kreowanie procesów;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szanse na rozwój w strukturach firmy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page