Specjalista ds. powiększania bieżących zamówień- infolinia przychodząca/wychodząca

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • pewną i stałą stawkę podstawową 12 zł/h NETTO
  • premie sprzedażowe (1000-3000zł netto)
  • pracę w nowoczesnym i świetnie skomunikowanym biurze
  • pracę od poniedziałku do piątku 8-16 + 1 pracująca sobota/m-c
  • możliwość pracy zdalnej (po miesięcznym wdrożeniu)
  • możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu
  • możliwość pracy w weekendy
  • szkolenia przygotowujące do pracy także osoby bez doświadczenia
  • opiekę w okresie wdrożeniowym dla nowych osób
  • kartę Multisport, Luxmed, kawy, soki, owocowe wtorki i czwartki.
  • zgrany, przyjacielski zespół i nieformalną atmosferę pracy

Twoje zadania to:

  • odbieranie telefonów od klientów i przyjmowanie zamówień
  • telefoniczny kontakt z klientem z „ciepłej bazy”
  • nadzór nad logistyką zamówień, potwierdzanie danych do wysyłki
  • powiększanie/ ponawianie obecnych i wcześniejszych zamówień

Twój wkład to:

  • umiejętności sprzedażowe- doceniamy kreatywne podejście do zadań i niespożytą ambicję
  • doświadczenie lub chęć zdobycia go- znasz techniki obsługi klienta i sprzedaży lub chcesz je poznać
  • otwarty umysł i uśmiech na twarzy- szukamy osób potrafiących każdą wątpliwość przełożyć na korzyść, dla których nie istnieje słowo „nie”
  • ambitne podejście do zadań

Zainteresowany? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".