Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów marek oferowanych w sieci sprzedaży. Na rynku Polskim działa od 1998 roku, wspierając branże Automotive. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta poprzez: obsługę zgłoszeń i wniosków w zakresie posprzedażowej Obsługi Klienta oraz zmian warunków umów kredytowych, dbanie o odpowiednie terminy płatności i przygotowywanie dokumentacji finansowej do działu księgowości, odpowiadanie na zapytania Klientów, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie aneksów do umów oraz udział w projektach firmowych.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (8/9-16/17),
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Warszawa Służew,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwości rozwoju i długiej współpracy na podstawie umowy o pracę.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimalnie 2-3 letnie doświadczenie pracy w bankowości/branży finansowej wraz z zadaniami obejmującymi posprzedażową obsługę Klienta,
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (B2),
  • Bardzo dobrą znajomość zagadnień dotyczących obsługi klienta,
  • Komunikatywność, dobrą organizację pracy oraz samodzielność w działaniu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse