IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. pomiarów

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Wdrażanie i realizacja nowych projektów od strony techniki pomiarowej (PPAP), nadzorowanie prób, analizy wagowe, pomiary do SPC/MSA, itp.
  • Nadzór nad monitorowaniem pomiarowym bieżących procesów produkcyjnych
  • Wykonywanie zleceń pomiarowych przy użyciu przyrządów konwencjonalnych oraz maszyn współrzędnościowych
  • Tworzenie analiz, raportów i dokumentacji pomiarowej
  • Generowanie instrukcji pomiarowych, wewnętrzne szkolenie pracowników sekcji pomiarowej w kwestii realizacji pomiarów dla nowych komponentów i projektów
  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi oraz archiwizacją części wzorcowych
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień dotyczących metod pomiarowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność, sumienność, obowiązkowość, dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność obsługi i programowania maszyny współrzędnościowej
  • Znajomość metod, norm, technik pomiarowych oraz narzędzi jakościowych (SPC, MSA, R&R, GD&T)

Firma oferuje:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia finansowe na Święta Bożego Narodzenia)
  • Szeroki pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.