Specjalista ds. podatku VAT (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowywanie deklaracji oraz korekt JPK VAT

• Przygotowywanie deklaracji VAT UE oraz korekt

• Księgowanie deklaracji

• Rozliczanie kont VAT

• Analiza kont VAT

• Księgowanie dokumentów/faktur kosztowych

• Utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami państwowych organów podatkowych

WYMAGANIA:

• Znajomość zasad księgowości (minimum 3 letnie doświadczenie)

• Znajomość przepisów VAT

• Wiedza na temat JPK VAT i umiejętność analizy JPK

OFERUJEMY:

• Prywatną opiekę medyczną

• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie

• Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pakiety sportowe dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335