Specjalista ds. Podatkowych (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to oferta skierowana do osób, które mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także chcą pogłębiać swoją wiedzę w obszarze podatkowym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży Retail poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. Podatków.

Opis stanowiska

  • Obsługa w zakresie podatku VAT, Intrastat, podatku CIT i podatków lokalnych
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca/roku w zakresie podatów
  • Monitorowanie ustawodawstwa podatkowego i dostosowanie procesów biznesowych do zmieniających się przepisów
  • Doradztwo podatkowe we wszystkich aspektach działalności Grupy
  • Szkolenie pozostałych członków zespołu z tematyki podatkowej
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur podatkowych

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (rozliczenia podatkowe, doradztwo podatkowe)
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości
  • Angielski - poziom komunikatywny
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i samodzielność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia miesięczna oraz premia kwartalna
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta przedpłacona
  • Szkolenia rozwojowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page