Specjalista ds. Podatków

HRK S.A.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta znanego międzynarodowego koncernu z sektora automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. PodatkówMiejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT
  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych CIT
  • Przygotowywanie jednolitego pliku kontrolnego (JPK)
  • Dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym
  • Przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych

Wymagania:

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu rachunkowości, podatków lub podyplomowe studia podatkowe
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość ustawy VAT
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, doskonałe umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach (CSR, akcje charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding)
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów
  • Świadczenia pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na Święta)
  • Pracę zgodnie z metodologią Lean
  • Program Adaptacji, dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.