Specjalista ds. PMO

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. PMO. Wybrany kandydat musi posiadać silne umiejętności analityczne i komunikacyjne.

Specjalista ds. PMOMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wsparcie Kierownika Portfela Projektów na poziomie zadań operacyjnych dotyczących portfela projektów;
  • Współpraca z Resource Managerem w zakresie zarządzania zasobami oraz zarządzania budżetem projektowym;
  • Pozyskiwanie danych i przygotowywanie (w tym także aktualizacja) dashboardów raportowych dla Kierownika Portfela Projektów;
  • Wspieranie wdrażania narzędzi wspomagających zarządzanie portfelem projektów oraz projektami:
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania projektami;
  • Biegła znajomość programu Excel;
  • Znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (np. Jira, Microsoft Office Project Server, Microsoft Office Project) będzie mile widziane;
  • Umiejętności analityczne;
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Benefity pozapłacowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.