Specjalista ds. Płynności Finansowej i Analiz

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową zespołu poszukujemy kandydata, który będzie odpowiedzialny kwestie finansowania oraz kontrolę budżetów inwestycyjnych dla przyporządkowanej części portfolio spółki. Jest to stanowisko wymagające wykorzystania wiedzy finansowej oraz pracy z analizą danych w MS Excel jak również jest silnie skoncentrowane na aspektach interpersonalnych - komunikacja z instytucjami zewnętrznymi oraz koordynacja procesów

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper obiektów komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przepływów środków pieniężnych
  • Przygotowywanie analiz i prognoz płynności finansowej
  • Kontrola budżetów realizowanych projektów i analiza odchyleń
  • Sporządzanie raportów dla inwestorów oraz pożyczkodawców
  • Koordynacja współpracy z inwestorami, bankami oraz udział w negocjacjach
  • Pełnienie funkcji łącznika pomiędzy wieloma zespołami operacyjnymi i finansowymi
  • Usprawnienie procesów w zakresie przydzielonego obszaru odpowiedzialności

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie Finanse lub Zarządzanie Nieruchomościami
  • Min. 2-letnie doświadczenie w audycie finansowym, kontrolingu lub analizie finansowej
  • Mile widziana znajomość branży deweloperskiej lub zarządzania nieruchomościami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+)
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Proaktywność oraz nastawienie na realizację zadań i celów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uzyskania premii rocznej
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość budowania kariery w firmie o renomowanej marce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page