Specjalista ds. płatności e-commerce

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do zespołu Payment&Delivery poszukujemy odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Online Payment Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duży E-Commerce, lider w swojej kategorii i branży.

Opis stanowiska

  • Śledzenie trendów oraz weryfikacja nowych możliwości w obszarze płatności online
  • Analiza rentowności konkretnych metod płatności oraz rekomendacje dotyczące ich utrzymania, wdrożenia bądź zmiany
  • Spotkania oraz negocjacje z dostawcami usług płatności online
  • Zarządzanie projektami dotyczącymi obszaru płatności zgodnie z ustalonymi priorytetami
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi automatyzujących procesy przy współpracy z deweloperami
  • Dbałość o UX strony płatności w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji klientów
  • Dbałość o proces zwrotu środków na stronie oraz UX procesu
  • Rozwiązywanie problemów technicznych z różnymi serwisami
  • Prowadzenie szkoleń z nowych form płatności
  • Współpraca z działem Customer Service oraz Finansów

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze płatności online w sektorze e-commerce
  • Znajomość różnych metod i usług płatności online
  • Doświadczenie w projektach wdrażania nowych płatności
  • Umiejętności analityczne mające na celu obniżenie kosztu płatności na dany artykuł oraz obniżenie udziału % zwrotów
  • Dobry język angielski (współpraca z zagraniczną centralą)

Oferujemy

  • Praca u lidera kategorii e-commerce
  • Wiele ambitnych projektów webowych i aplikacji
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Duży poziom decyzyjności i samodzielności w rekomendowaniu najlepszych rozwiązań
  • Praca zdalna w czasie pandemii choć istnieje także możliwość bezpiecznej pracy z biura
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page