Specjalista ds. Planowanie i Analiz

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to idealne stanowisko dla osoby z około rocznym doświadczeniem w audycie zewnętrznym, która
chce przejść do stabilnej spółki z bardzo rozpoznawalną marką na rynku.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, rozpoznawanej marki z sektora usługowo-rozrywkowego, z uwagi na rozwój,
aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Planowania Finansowego.
Osoba na tym stanowisku dołączy do działu Kontrolingu i będzie brać udział we wszelkich analizach finansowych,
wspierać budżetowanie oraz raportowanie wewnętrzne i na potrzeby instytucji zewnętrznych.

Opis stanowiska

* Wsparcie i współudział w przygotowaniu budżetów i innych prognoz finansowych spółki, w tym rachunku zysków i strat, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych
* Analiza i aktualizacja planów vs wykonanie,
* Przygotowanie bieżących analiz finansowych oraz prezentacji,
* Współpraca i wsparcie kierowników działów w zakresie planowania finansowego, w tym również sprawdzanie poprawności danych,
* Raportowanie wg wymogów na potrzeby wewnętrzne,
* Udział w tworzeniu i implementacji procedur kontroli wewnętrznej,
* Wsparcie działu finansowego w procesach wewnętrznych (w tym: prowadzenie rejestru umów handlowych, inwentaryzacja magazynów)
* Inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, kontroling,
* Mile widziane: minimum roczne doświadczenie w pracy w audycie zewnętrznym,
* Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office: Excel, Power Point,
* Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
* Obowiązkowość, terminowość, dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
* Dyskrecja, dobre umiejętności organizacji pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
* Pasjonowanie się sportem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość szerokiego spojrzenia na całość procesów w organizacji ,
  • Umowa o pracę,
  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page