ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Płońsk, Legionowo, Sochaczew, Wyszków, Marki, Wołomin, Radzymin

OFERTA:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną (3 miesiące - kolejna na czas nieokreślony)
  • Szkolenie wprowadzające
  • Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (inne godziny do ustalenia)
  • Możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • W okresie wdrożenia praca w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Po wdrożeniu, system pracy hybrydowy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Premia roczna
  • Szeroki pakiet benefitów: m.in. karta Multisport, bezpłatny dostęp do opieki medycznej LUXMED, możliwość zakupu produktów w sklepiku zakładowym nawet do 70% taniej, program wsparcia pracowników (darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne), karty świąteczne (wielkanocne oraz bożonarodzeniowe), dodatkowe ubezpieczenie na życie i wiele innych

WYMAGANIA:

•    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny (częsty kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy)
•    Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, związane z logistyką)
•    Doskonała organizacja własnej pracy
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Bardzo dobra znajomość MS Excel

ZADANIA:

  • Zapewnienie stałej dostępności wyrobów gotowych w magazynach centrów dystrybucyjnych poprzez analizę stanów magazynowych wyrobów gotowych oraz zamówień i prognoz sprzedaży
  • Tworzenie optymalnego planu produkcji oraz planu zakupów poprzez analizowanie prognoz sprzedaży oraz zapasów magazynowych
  • Analizowanie planów produkcyjnych, sprawdzanie i potwierdzanie możliwość ich realizacji ze względu na dostępność opakowań i surowców
  • Utrzymywanie ścisłych relacji z klientem w celu zapewnienia optymalnego zapasu wyrobów gotowych w centrach dystrybucyjnych, oraz zapewnienia jak najwyższego poziomu serwisu
  • Wspomaganie Działu Wdrażania Nowych Produktów w zakresie uruchamiania produkcji nowych wyrobów w zakresie powierzonej odpowiedzialności.
  • Przeprowadzanie i nadzorowanie długookresowych analiz zapotrzebowania względem dostępnej wydajności linii produkcyjnych.
  • Zapewnienie dostępności wszystkich materiałów tym samym zapewniając realizację planu produkcji, minimalizując koszty i stany magazynowe

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Nowy Dwór Mazowiecki. Nre ref. PLA/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy