Specjalista ds. Planowania Transportu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Transportu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma logistyczna, która w związku ze stabilnym rozwojem organizacji poszukuję osób na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Transportu.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami biznesowymi, firmami transportowymi oraz klientem wewnętrznym
  • Monitorowanie terminowości dostaw towaru do klienta
  • Planowanie i awizowanie dostaw
  • Przygotowanie raportów

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o profilu logistyka lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze spedycji w firmach logistycznych
  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany oraz w weekendy
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office (excel)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page