Specjalista ds. Planowania Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym umowa o pracę bezpośrednio z firma klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00,
  • Kartę sportową,
  • Prywatna opiekę medyczną.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe,
• Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym,
• Doświadczenie w obszarze planowania produkcji,
• Dobra znajomość systemu SAP oraz mile widziana MS Project,
• Dobra organizacja pracy, samodzielność, wielozadaniowość,
• Komunikatywność, otwartość na zmiany, zaangażowanie,
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Opis stanowiska:

• Tworzenie okresowych planów produkcji,
• Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
• Tworzenie, bieżący nadzór nad realizacją i aktualizacja harmonogramów produkcji,
• Ustalanie terminów realizacji zamówień oraz emitowanie dokumentacji produkcyjnej,
• Tworzenie analiz produktywności i wydajności, przygotowywanie raportów z tego obszaru,
• Ciągła optymalizacja planów produkcji pod względem dostępności materiałów i zdolności produkcyjnych,
• Ścisła współpraca z wydziałem produkcji, działem zaopatrzenia, project managerami, inżynierami i innymi uczestnikami procesu.

Numer referencyjny: SPP/05/2018/WRC/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.