Specjalista ds. Planowania Produkcji

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, międzynarodwej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania ProdukcjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • planowanie procesu produkcji
  • optymalizacja procesu planowania
  • monitorowanie zmian
  • sporządzanie raportów i analiz
  • ścisła współpraca z działem produkcji oraz działem sprzedaży

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, minimum B1
  • umiejętność wnikliwej analizy
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP, mile widziana znajomość SAP
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny 15%
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, multisport)
  • długofalową współpracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.