Specjalista ds. Planowania Produkcji

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Tworzenie krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych,
• Planowanie przebiegu procesów produkcji, tworzenie planów oraz ustalanie priorytetów dla poszczególnych zmian,
• Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,
• Kontrola wydajności produkcyjnej,
• Nadzór nad stanami magazynowymi,
• Aktualizacja zamówień od Klientów,
• Raportowanie

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
• Pracę w nowoczesnym zakładzie,
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej min. 1 rok,
• Wykształcenie wyższe,
• Znajomość języka angielskiego,
• Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
• Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,
• Terminowość i zaangażowanie

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji