Specjalista ds. planowania produkcji

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Łódź, łódzkie

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym

Zadania

  • tworzenie harmonogramów i planów produkcyjnych
  • bieżące nadzorowanie realizacji planu produkcji, analiza odchyleń
  • obsługa procesu planowania produkcji w systemie wewnętrznym MRP
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • dbałość o utrzymanie ciągłości produkcji, optymalizacja procesów
  • czynny udział w projekcie redukcji kosztów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Excel)
  • znajomość systemów klasy ERP, MRP
  • praktyczna znajomość metod statystycznego prognozowania
  • umiejętność budowania modeli statystycznych
  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.