Specjalista ds. planowania produkcji

INVADO SP Z.O.O.

Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki), śląskie

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych i ich aktualizacja.
  • Bieżący nadzór nad realizacją planów produkcyjnych.
  • Potwierdzanie terminów realizacji zleceń produkcyjnych.
  • Dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów.
  • Monitorowanie stanu zapasów i surowców w magazynie oraz wydanych na produkcję.
  • Określanie zapotrzebowania na materiał produkcyjny.
  • Bieżące raportowanie zejścia wyrobów gotowych na magazyn.
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji planu produkcji.
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie (sprzedaż, produkcja).
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, zestawień i analiz.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji lub kierunków pokrewnych).
  • Znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego – mile widziana.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office- szczególnie MS Excel.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność i dokładność.
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość SAP – mile widziana.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.