Specjalista ds. planowania produkcji

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

· Planowanie produkcji w zależności od potrzeb klienta,

· Monitorowanie stanu zapasów półproduktów i produktów w celu kontroli produkcji,

· Optymalizacja i kalkulacja poziomu zapasów,

· Planowanie zapotrzebowania na pracowników,

· Kontrola czasu pracy,

· Zarządzanie i tworzenie struktur wyrobów,

· Przygotowanie raportów oraz analiz.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe kierunkowe,

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

· Co najmniej 1-rok doświadczenia w dziale planowania,

· Dobra znajomość obsługi komputera,

· Znajomość procedur, przepływów i zasad logistycznych w odniesieniu do planowania produkcji,

· Znajomość programu CDN XL firmy Comarch w zakresie modułu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem,

· Orientacja w zakresie Systemu Zarządzania Jakością w odniesieniu do zagadnień logistycznych,

· Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

· Otwartość, dynamizm,

· Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,

· Dyspozycyjność,

· Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, skrupulatność.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji