Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź, Zgierz

Jeżeli:

  • obsługujesz program SAP (moduł PP)
  • znasz zagadnienia strategii planowania (MTO, MTS, ATO) i filozofię Lean
  • posiadasz wykształcenie wyższe i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • masz doświadczenie w planowaniu produkcji, ale nie jest to warunek konieczny

To zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pragniemy zaoferować Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do systemu prywatnej opieki medycznej
  • szansę na rozwój zawodowy i podnoszenie Twoich kompetencji oraz zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Twoje zadania:

  • identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązaniu
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych i uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania produkcji
  • współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie – nie zwlekaj, aplikuj! Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.