Specjalista ds. planowania produkcji / Planista produkcji

Human & Hunter Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko PLANISTA PRODUKCJI.

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z działem produkcji, z liderami i managerami w firmie;
  • Planowanie danych dotyczących produkcji oraz zapotrzebowania materiałowego
  • Zamawianie materiałów produkcyjnych
  • Analiza i optymalizacja poziomu zapasów;
  • Praca z dokumentacją logistyczną;
  • Wdrażanie nowych zamówień w proces produkcji;
  • Współuczestniczenie w spotkaniach produkcyjnych/projektowych;
  • Tworzenie raportów rocznych, miesięcznych;
  • Asystowanie w pracy Managera Produkcji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość Excel
  • Umiejętność organizacji swojego czasu i pracy;
  • Zaangażowanie, chęć do nauki;
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Praca w dużym, międzynarodowym środowisku;
  • Zapewnione narzędzia pracy;
  • Liczne benefity, kata Medicover, karta Multisport;
  • Opieka medyczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.