Specjalista ds. Planowania Produkcji i Logistyki

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Murów k Kluczbork, Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Murów k Kluczbork, Opole

Zakres obowiązków:

- Organizacja procesów produkcji i ich koordynowanie
- Planowanie wysyłek i dostaw
- Raportowanie wewnątrz Spółki i w strukturze koncernowej zgodnie z procedurami
- Sprawowanie kontroli nad inwentaryzacja wyrobów gotowych
- Dokumentowanie procesów i koordynowanie obiegu dokumentów i ich archiwizacja
- Planowanie pracy podległego zespołu około 10 osób
- Wypracowanie założonych celów
- Optymalizacja procesu przepływu materiałów/ towarów
- Współpraca z działami oraz kontrahentami firmy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne- logistyka, zarządzanie, inżynieria produkcji
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość pakietu MS Office i zdolności do obsługi systemów informatycznych
- Dobra organizacja własnej pracy
- Prawo jazdy kategorii B
- Motywacja do pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Praca na pełen etat
- Praca jednozmianowa
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego