Specjalista ds. Planowania Łańcucha Dostaw

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Specjalista ds. Planowania Łańcucha DostawMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Ścisła współpraca z Sourcing Managerem w celu budowania i utrzymywania konkurencyjnego portfolio dostawców.
  • Koordynacja przetargów międzynarodowych za pośrednictwem platformy zamówień.
  • Gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących zewnętrznych partnerów biznesowych w regionie Europy Środkowo- Wschodniej.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i uczestniczenie w negocjacjach.
  • Koordynacja procesów w obszarze zamówień i łańcucha dostaw.
  • Analiza danych ( np. oferty, dane logistyczne).

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego – stopień zaawansowany
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (nie więcej niż 10% czasu pracy)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.