Specjalista ds. Planowania Kontraktów i Harmonogramowania

POLAQUA Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do naszej centrali w Wólce Kozodawskiej poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Piaseczno

ZADANIA:

• opracowanie i aktualizacja harmonogramów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, w tym harmonogramów roszczeniowych;
• stały kontroling oraz analiza harmonogramów pod kątem ewentualnych roszczeń do Zamawiającego;
• przygotowywanie analiz wpływu zdarzeń opóźniającyh na realizację ścieżki krytycznej przyjętego harmonogramu;
• wsparcie w przygotowywaniu wniosków i dokumentów związanych z określeniem wymiaru należnego przedłużenia / terminu zakończenia;
• bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

WYMAGANIA:

• ukończone studia wyższe techniczne;
• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze harmonogramowania w branży budowlanej;
• rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;
• otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
• znajmość warunków kontraktowych FIDIC;
• umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office, Excel, MS Project;
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów, w tym samochód służbowy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
• pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.