Specjalista ds. planowania i zakupów

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

  • Dla naszego Klienta, światowego lidera produkcji systemów zabezpieczeń zlokalizowanego 20km od Gliwic poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. planowania i zakupów ze znajomością języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, światowego lidera produkcji systemów zabezpieczeń zlokalizowanego 20km od Gliwic poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. planowania i zakupów ze znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków na stanowisku należeć będzie:

  • Planowanie produkcji półfabrykatów i wyrobów gotowych
  • Zamawianie materiałów według obliczeń i rzeczywistego zapotrzebowania
  • Zakupy zakontraktowane u dostawców - kontakt operacyjny z dostawcami
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w programie SAP
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z opóźnionymi dostawami, brakami materiałów, zmianami harmonogramów klientów i anulowaniem zamówień klientów.

Profil kandydata

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu związanym z planowaniem / zaopatrzeniem produkcji
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze planowania / zakupów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami z Azji,- duży atut
  • Biegłość w obsłudze ms office ze szczególnym uwzględnieniem programu excel,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie produkcyjnej,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page