Specjalista ds. planowania i przygotowania produkcji (Dział FSL/LIN-TECH)

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

● Dokonywanie szczegółowej wizji lokalnej z pomiarami (w miarę potrzeb).
● Projektowanie i zlecanie wykonania konstrukcji.
● Wykonywanie schematów i przygotowywanie instrukcji montażu dla serwisu.
● Dobór i wykonywanie projektów skrzynek elektrycznych.
● Weryfikowanie części do projektów.
● Wykonywanie dokumentacji pomontażowej.
● Współpraca z zespołem projektowym, handlowym oraz serwisem
przy realizacji projektów.

Mile widziane: doświadczenie w programowaniu sterowników SIEMENS.

Wymagania

● Wykształcenie techniczne.
● Mile widziane oświadczenie w planowaniu produkcji.
● Znajomość środowiska Autodesk – Autodesk Electrical będzie dodatkowym atutem.
● Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu powalającym
na swobodną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej.
● Umiejętność analitycznego myślenia.
● Zaangażowanie, inicjatywa i dokładność.
● Dobra organizacja pracy własnej, sumienność w realizacji zadań.
● Praw jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na produkcji