Specjalista ds. Płac

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Znajomość przepisów powiązanych ze specyfiką spraw płacowych
  • Umiejętność korzystania z systemów płacowych
  • Znajomość aplikacji MS Office- Excel i Word- w stopniu dobrym
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i skrupulatność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość/ doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • praca od zaraz

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji i spraw płacowych pracowników firmy
  • Wprowadzanie do systemu danych płacowych oraz danych dotyczących czasu pracy pracowników
  • Uzgadnianie składników list płacowych
  • Monitorowanie poprawności sporządzonych list płacowych i dokumentów płacowych
  • Sporządzanie raportów, analiz i dokumentacji po naliczaniu wypłat
  • Dokonywanie rozliczeń podatkowych i innych
  • Ustalanie podstawy wymiaru zasiłków oraz bieżąca kontrola wyliczenia wypłacanych zasiłków z ubezpieczenia społecznego
  • Monitorowanie spływu dokumentacji w odpowiednim terminie
  • Wystawianie zaświadczeń
  • Kontakt z pracownikami w zakresie spraw płacowych i instytucjami zewnętrznymi
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy